Archiwum - sierpnia 2008

Pomówmy o... 
05. sierpnia 2008 15:26:00
linkologia.pl spis.pl
Rzeczpospolita podała informację, że Mirosław Jakubowski rezygnuje ze stanowiska zastępcy dyrektora generalnego Poczty Polskiej. Jego następcą będzie Agnieszka Sardecka.
Pozostając przy Poczcie Polskiej, to niestety, jestem zmuszony przyznać, że ostatnie opinie docierające z wielu różnych źródeł na temat tego dostawcy pocztowego są niezbyt pochlebne. Dotyczy to m.in. sprawy, o której napisała Gazeta Wyborcza. Chodzi o kradzieże i zaginięcia przesyłek pocztowych obsługiwanych przez Pocztę. Większą ilość informacji można znaleźć choćby tutaj.
Popularnym ostatnio zagadnieniem są euroskrzynki. Zdecydowana większość (w tym również ja:)) uważa je jako czynnik, otwierający im dostęp do usług niezależnych operatorów pocztowych (np. InPost) tym samym zapewniający lepszą jakość obsługi niż Poczta Polska.
pocztowiec : : inpost, poczta, poczta polska, przesyłki, usługi pocztowe

Kolejna dawka nowinek 
01. sierpnia 2008 15:48:00
linkologia.pl spis.pl
W Gazecie Wyborczej Stołecznej (autor artykułu: Grzegorz Lisicki) zamieszczono informację o odkryciu przez mieszkankę Warszawy w Wiśle paczki zawierającej zaproszenia na bezpłatną mammografię. Koperty z logo Narodowego Funduszu Zdrowia unosiły się na wodzie przy brzegu na wysokości Młocin. Zaproszenia na badania zostało wysłane przez konsorcjum trzech firm: 4print, DCN Direct i Multidruk. W artykule zaprezentowano wypowiedź przedstawiciela 4print, który tłumaczy, że paczka z listami została ukradziona listonoszowi. Naturalnie, NFZ złożyło zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.
www.dziennik.pl poinformował, że na poczcie nie można zapłacić kartą kredytową, pomimo oznaczeń informujących klientów o takiej opcji. Jedyną możliwością jest wypłata gotówki z karty w okienku pocztowym, jednakże należy się przy tym liczyć z faktem, że od wypłaconej sumy zostanie pobrana prowizja. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Czasopismo Marketing i Rynek informuje, że firma InPost otrzymała nagrodę godła „Teraz Polska” dla kategorii „Najlepsze usługi”. Mimo ledwie półtorarocznego okresu działalności doceniono całokształt działań przeprowadzonych na rynku pocztowym przez firmę.
pocztowiec : : 4print, dcn direct, inpost, multidruk, poczta, poczta polska

Strona główna


Kalendarz

pn wt sr cz pt so nd
28293031123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031