wrz 19 2008 Nowe info na blogu
www.tf.pl podaje informację, że InPost Finanse, w związku z dynamicznym wzrostem, zaczyna świadczenie usług w dziedzinie outsourcingu bankowego. Nowa idea firmy przeznaczona jest do instytucji obracających się w sektorze pożyczek i finansowego pośrednictwa. W artykule umieszczono wypowiedź Prezesa InPost, Rafała Brzoski, który stwierdza, że jest to pierwsze w kraju tego typu rozwiązanie proponowane z wykorzystaniem niezależnego operatora usług pocztowych. Sprzedaż za pomocą InPost podstawowych bankowych produktów oraz pożyczkowych podmiotom indywidualnym w siedzibie albo miejscu zamieszkania, umożliwi instytucjom finansowym bezproblemowe dotarcie z propozycją do więcej niż 3 mln osób, które pozyskują korespondencję za pośrednictwem firmy.

www.e-logistyka.pl poinformował, że brytyjski operator krajowy traci coraz większe udziały na rynku na korzyść rywali. Plany TNT związane z wartą powyżej 1 mln GBP inwestycją w Anglii mogą ten proces jeszcze bardziej przyspieszyć. TNT zamierza zwiększyć swą obecność w północno-zachodniej Anglii m.in. przez zakup kolejnych pięćdziesięciu pocztowych samochodów do końca 2008 roku.

Na jednym z forów warto zapoznać się z interesującymi wypowiedziami użytkowników internetu w sprawie różnych operatorów pocztowych. Zachęcam do przejrzenia tych opinii.